Turneringsinfo Spisetider Rækker JGP 2019 (oktober) JGP 2019 (marts) JGP 2018 JDM 2017 JGP 2016 JDM 2015 JGP 2014 JGP 2013 JGP 2012
Tidligere resultater? Se her:
DU11 | (DU11A) | (DU11B) | (DU11B1) | (DU11B2) | (DU11C) | (DU11K1) | (DU11K2) | DU13 | (DU13A) | (DU13B) | (DU13B1) | (DU13B2) | (DU13C) | (DU13K1) | (DU13K2) | DU15 | (DU15A) | (DU15B) | (DU15K1) | DU1719 | (DU1719AT) | (DU1719AV) | (DU1719B) | (DU1719C) | (DU1719K1) | (DU1719K2) | (DU1719K3) | PU11 | (PU11) | PU13 | (PU13A) | (PU13B) | (PU13K1) | PU15 | (PU15A) | (PU15B) | (PU15K1) | (PU15K2) | PU1719 | (PU1719A) | (PU1719B)

Vis: Liste | Spillere | Grafisk

Viser resultater for rkken: DU11

kampid Bane Rkke Spillere Tidspunkt Om plads Resultat
DU11K1-02 3 DU11K1 Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød - Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev Fredag, kamp 1 Kval 3-0: 11-1, 11-2, 11-0
DU11K1-03 5 DU11K1 Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev - Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg Fredag, kamp 1 Kval 1-3: 3-11, 3-11, 11-8, 4-11
DU11K2-01 1 DU11K2 Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy - Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg Fredag, kamp 1 Kval 3-0: 11-0, 11-3, 11-2
DU11K1-01 1 DU11K1 Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken - Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers Fredag, kamp 2 Kval 3-2: 11-5, 4-11, 11-7, 5-11, 11-8
DU11B2-02 5 DU11B2 Laurits Frandsen, *12-14 , DU11, Thy - Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers Fredag, kamp 4 1 - 4 1-3: 12-14, 11-13, 11-8, 8-11
DU11B2-01 1 DU11B2 Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg - Nicklas Kronborg Obel, *12-14 , DU11, Struer Fredag, kamp 5 1 - 4 3-0: 11-8, 11-7, 11-2
DU11A-01 1 DU11A Mads Pedersen, *1-3 , DU11, Herlev - Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken Fredag, kamp 6 1 - 6 3-0: 11-4, 11-4, 11-6
DU11A-02 1 DU11A Jakob Madsen, *1-3 , DU11, Herlev - Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød Fredag, kamp 7 1 - 6 3-1: 13-11, 11-5, 5-11, 13-11
DU11A-03 1 DU11A William Tranholm, *1-3 , DU11, Skovbakken - Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg Fredag, kamp 8 1 - 6 3-1: 5-11, 11-6, 14-12, 11-4
DU11B2-03 1 DU11B2 Nicklas Kronborg Obel, *12-14 , DU11, Struer - Laurits Frandsen, *12-14 , DU11, Thy Lørdag, kamp 1 1 - 4 0-3: 11-13, 4-11, 8-11
DU11B2-04 1 DU11B2 Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers - Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg Lørdag, kamp 2 1 - 4 0-3: 10-12, 7-11, 7-11
DU11B1-01 1 DU11B1 Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers - Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 3 1 - 4 0-3: 2-11, 7-11, 7-11
DU11B1-02 1 DU11B1 Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev - Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy Lørdag, kamp 4 1 - 4 0-3: 3-11, 1-11, 3-11
DU11A-04 1 DU11A Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken - Jakob Madsen, *1-3 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 5 1 - 6 0-3: 3-11, 5-11, 2-11
DU11A-05 1 DU11A Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød - William Tranholm, *1-3 , DU11, Skovbakken Lørdag, kamp 6 1 - 6 0-3: 8-11, 2-11, 5-11
DU11A-06 1 DU11A Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg - Mads Pedersen, *1-3 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 7 1 - 6 3-0: 11-3, 11-3, 11-3
DU11B2-05 1 DU11B2 Nicklas Kronborg Obel, *12-14 , DU11, Struer - Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers Lørdag, kamp 8 1 - 4 0-3: 6-11, 8-11, 5-11
DU11B2-06 1 DU11B2 Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg - Laurits Frandsen, *12-14 , DU11, Thy Lørdag, kamp 9 1 - 4 3-0: 11-4, 11-3, 11-8
DU11B1-03 1 DU11B1 Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev - Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 10 1 - 4 3-0: 11-4, 12-10, 11-4
DU11B1-04 1 DU11B1 Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy - Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers Lørdag, kamp 11 1 - 4 3-1: 11-9, 9-11, 11-6, 11-6
DU11A-07 1 DU11A Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken - Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød Lørdag, kamp 12 1 - 6 0-3: 10-12, 6-11, 4-11
DU11A-08 1 DU11A Mads Pedersen, *1-3 , DU11, Herlev - William Tranholm, *1-3 , DU11, Skovbakken Lørdag, kamp 13 1 - 6 0-3: 7-11, 3-11, 6-11
DU11A-09 1 DU11A Jakob Madsen, *1-3 , DU11, Herlev - Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg Lørdag, kamp 14 1 - 6 1-3: 9-11, 7-11, 11-2, 1-11
DU11A-10 1 DU11A Mads Pedersen, *1-3 , DU11, Herlev - Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød Lørdag, kamp 17 1 - 6 0-3: 3-11, 6-11, 1-11
DU11A-11 1 DU11A Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken - Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg Lørdag, kamp 18 1 - 6 0-3: 3-11, 2-11, 6-11
DU11B1-05 1 DU11B1 Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev - Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy Lørdag, kamp 19 1 - 4 3-0: 11-3, 11-8, 11-5
DU11B1-06 1 DU11B1 Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers - Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 20 1 - 4 3-0: 11-1, 11-6, 11-2
DU11A-12 1 DU11A Jakob Madsen, *1-3 , DU11, Herlev - William Tranholm, *1-3 , DU11, Skovbakken Lørdag, kamp 21 1 - 6 0-3: 12-14, 5-11, 10-12
DU11C-01 1 DU11C Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers - Nicklas Kronborg Obel, *12-14 , DU11, Struer Lørdag, kamp 22 1 - 4 3-0: 11-0, 11-1, 11-1
DU11C-02 1 DU11C Laurits Frandsen, *12-14 , DU11, Thy - Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev Lørdag, kamp 23 1 - 4 0-3: 7-11, 6-11, 8-11
DU11B-01 1 DU11B Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev - Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg Søndag, kamp 1 1 - 4 3-0: 11-9, 11-0, 11-2
DU11B-02 1 DU11B Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy - Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers Søndag, kamp 2 1 - 4 3-0: 11-1, 11-2, 11-0
DU11C-03 1 DU11C Nicklas Kronborg Obel, *12-14 , DU11, Struer - Laurits Frandsen, *12-14 , DU11, Thy Søndag, kamp 3 1 - 4 1-3: 11-5, 4-11, 6-11, 4-11
DU11C-04 1 DU11C Oliver Brassøe Hardam, *7-9 , DU11, Randers - Viktor Viltsborg Thomsen, *7-9 , DU11, Herlev Søndag, kamp 4 1 - 4 3-1: 11-4, 8-11, 11-6, 11-2
DU11A-15 1 DU11A Mads Pedersen, *1-3 , DU11, Herlev - Jakob Madsen, *1-3 , DU11, Herlev Søndag, kamp 5 1 - 6 2-3: 11-9, 4-11, 8-11, 11-6, 5-11
DU11B-04 1 DU11B Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers - Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev Søndag, kamp 6 1 - 4 0-3: 4-11, 1-11, 7-11
DU11B-03 1 DU11B Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg - Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy Søndag, kamp 7 1 - 4 0-3: 6-11, 4-11, 2-11
DU11A-14 1 DU11A William Tranholm, *1-3 , DU11, Skovbakken - Malthe Nørtoft Laursen, *4-6 , DU11, Skovbakken Søndag, kamp 8 1 - 6 3-0: 11-5, 12-10, 11-7
DU11A-13 1 DU11A Joakim Jepsen, *4-6 , DU11, Birkerød - Silas Elisius Klingenberg, *7-9 , DU11, Silkeborg Søndag, kamp 9 1 - 6 3-2: 11-6, 7-11, 11-9, 5-11, 11-6
DU11B-06 1 DU11B Lucas Ederstrøm Nørgaard, *4-6 , DU11, Herlev - Gustav Frandsen, *10-11 , DU11, Thy Søndag, kamp 10 1 - 4 2-3: 11-5, 11-8, 2-11, 9-11, 8-11
DU11B-05 1 DU11B Christian Søe Andersen, *10-11 , DU11, Silkeborg - Bastian Sørensen , *12-14 , DU11, Randers Søndag, kamp 11 1 - 4 3-0: 15-13, 11-8, 11-4