Turneringsinfo Spisetider Rækker JGP 2019 JGP 2018 JDM 2017 JGP 2016 JDM 2015 JGP 2014 JGP 2013 JGP 2012
Tidligere resultater? Se her:
Bane 1 | Bane 2 | Bane 3 | Bane 4 | Bane 5 | Bane 6

Kampe på bane 1

kampid Bane Række Spillere Tidspunkt Om plads Resultat
C-001 1 CI2 Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg - Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg FREDAG, kamp 1 INDLEDENDE 3-0: 11-1, 11-4, 11-6
C-003 1 CI2 Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 - Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg FREDAG, kamp 2 INDLEDENDE 3-1: 11-4, 11-5, 8-11, 11-4
C-004 1 CI1 Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg - Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg FREDAG, kamp 3 INDLEDENDE 3-2: 7-11, 11-8, 11-5, 11-13, 11-3
C-005 1 CI2 Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer - Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash FREDAG, kamp 4 INDLEDENDE 3-1: 11-5, 6-11, 11-7, 13-11
C-002 1 CI1 Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer - Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash FREDAG, kamp 5 INDLEDENDE 3-0: 11-2, 11-2, 11-3
C-006 1 CI1 Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash - Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 FREDAG, kamp 6 INDLEDENDE 3-0: 11-4, 11-4, 11-8
C-007 1 CI2 Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg - Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 LØRDAG, kamp 1 INDLEDENDE 0-3: 9-11, 4-11, 2-11
C-009 1 CI2 Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg - Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer LØRDAG, kamp 2 INDLEDENDE 3-2: 11-9, 8-11, 4-11, 11-9, 11-3
C-011 1 CI2 Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash - Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 3 INDLEDENDE 0-3: 6-11, 7-11, 7-11
C-008 1 CI1 Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash - Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 4 INDLEDENDE 0-3: 4-11, 9-11, 4-11
C-010 1 CI1 Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg - Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash LØRDAG, kamp 5 INDLEDENDE 3-0: 11-5, 11-5, 13-11
C-012 1 CI1 Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 - Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer LØRDAG, kamp 6 INDLEDENDE 2-3: 11-7, 11-13, 11-7, 4-11, 0-11
C-013 1 CI2 Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg - Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 7 INDLEDENDE 0-3: 5-11, 7-11, 10-12
C-017 1 CI2 Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 - Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash LØRDAG, kamp 8 INDLEDENDE 3-0: 11-3, 11-4, 11-2
C-015 1 CI2 Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg - Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer LØRDAG, kamp 9 INDLEDENDE 3-1: 8-11, 11-8, 11-5, 11-4
C-014 1 CI1 Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash - Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 10 INDLEDENDE 0-3: 0-11, 7-11, 10-12
C-016 1 CI1 Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer - Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash LØRDAG, kamp 11 INDLEDENDE 0-3: 4-11, 4-11, 3-11
C-018 1 CI1 Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg - Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 LØRDAG, kamp 12 INDLEDENDE 3-0: 11-8, 11-3, 11-4
C-019 1 CI2 Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg - Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 13 INDLEDENDE 3-2: 10-12, 11-7, 6-11, 11-6, 11-8
C-021 1 CI2 Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg - Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash LØRDAG, kamp 14 INDLEDENDE 3-0: 11-7, 11-8, 11-7
C-023 1 CI2 Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 - Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer LØRDAG, kamp 15 INDLEDENDE 3-0: 11-6, 11-7, 11-5
C-020 1 CI1 Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer - Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg LØRDAG, kamp 16 INDLEDENDE 2-3: 8-11, 11-9, 4-11, 11-1, 12-14
C-022 1 CI1 Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash - Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 LØRDAG, kamp 17 INDLEDENDE 0-3: 8-11, 5-11, 6-11
C-024 1 CI1 Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg - Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash LØRDAG, kamp 18 INDLEDENDE 0-3: 9-11, 9-11, 4-11
C-025 1 CI2 Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg - Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash SØNDAG, kamp 1 INDLEDENDE 3-0: 11-5, 11-8, 12-10
C-027 1 CI2 Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer - Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg SØNDAG, kamp 2 INDLEDENDE 1-3: 4-11, 9-11, 11-9, 6-11
C-029 1 CI2 Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg - Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 SØNDAG, kamp 3 INDLEDENDE 3-0: 11-1, 11-9, 11-7
C-026 1 CI1 Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg - Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 SØNDAG, kamp 4 INDLEDENDE 3-0: 11-5, 11-8, 11-7
C-028 1 CI1 Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash - Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash SØNDAG, kamp 5 INDLEDENDE 3-0: 11-5, 11-3, 11-4
C-030 1 CI1 Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer - Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg SØNDAG, kamp 6 INDLEDENDE 3-2: 11-6, 4-11, 11-6, 4-11, 13-11
C-031 1 CF Terleena Bjerge(8), *138 , C, Thysquash - Emil Kristensen(11), *148 , C, Thysquash SØNDAG, kamp 7 FINALE 0-3: 5-11, 7-11, 8-11
C-032 1 CF Asbjørn Kristensen(2), *180 , D, Sport92 - Jonas Thomsen Pedersen(5), *129 , C, Struer SØNDAG, kamp 8 FINALE 3-1: 12-10, 11-8, 9-11, 11-6
C-033 1 CF Marcus Andersen(2), *116 , C, Struer - Gustav Nørreskov(7), *143 , C, Silkeborg SØNDAG, kamp 9 FINALE 3-0: 11-4, 11-3, 11-3
C-034 1 CF Holger Bregendahl(4), *121 , C, Silkeborg - Martin Haarup(9), *147 , C, Silkeborg SØNDAG, kamp 10 FINALE 0-3: 5-11, 9-11, 12-14
C-035 1 CF Karl Lebeck(10), *146 , C, Silkeborg - Daniel Breinbjerg(3), *119 , C, Sport92 SØNDAG, kamp 11 FINALE 2-3: 6-11, 11-9, 11-9, 5-11, 8-11
C-036 1 CF Tobias Christensen(6), *131 , C, Thysquash - Laurits Hansen(1), *118 , C, Silkeborg SØNDAG, kamp 12 FINALE 0-3: 5-11, 4-11, 5-11